פרטייך נשלחו בהצלחה, ניצור קשר בהקדם (:

– דברים נוספים שאנחנו עושים –

- שואלים אותנו הרבה על -

ראשית לא בכל מרפסת צריך הגבהת מעקה, התקן הקיים היום בישראל מחייב את הקבלן להתקין מעקה שגובהו הוא 105 ס"מ לפחות. לעיתים הקבלן מתקין מיוזמתו מעקה גבוה יותר אך באופן וולנטרי ולא מחייב.

המלצת ארגון בטרם לבטיחות ילדים אומרת כי הגובה המינימלי המומלץ עבור מעקה הוא 135 ס"מ. 

על כן במרפסות רבות הדיירים מרגישים חשש שהמעקה הקיים אינו בטיחותי מספיק ומעדיפים להגביהה אותו לשמירה על בטיחות דיירי הבית ובמיוחד הילדים. המלצות בנושא בטיחות במרפסת ניתן לראות כאן.

האמת היא שהמצאנו את הסורג השקוף קודם כל נגד פריצה והדף, ועם הזמן פיתחנו מוצר נוסף המיועד למניעת נפילה מגובה כך שבהחלט כן!

הסורג השקוף נבדק ועמד במבחני פריצה אלימה, מוכר על ידי חברות הביטוח באישור סוקר או שמאי ומותקן במבני מאובטחים רבים כגון בנקים, בסיסי צה"ל, קופות חולים וכו.

הפסים השקופים של אל-סורג, מיוצרים מפוליקרבונט שקוף לחלוטין עם ציפוי מתקדם נגד קרינת UV משני צדדיו.

באמצעות הציפוי הסורגים עמידים בפני נזקי השמש ושומרים על השקיפות לאורך שנים. אל-סורג מותקן בהצלחה ושומר על השקיפות שלו כבר יותר מ 17 שנים.

לכן אנו נותנים אחריות מלאה על המוצר למשך 10 שנים כולל התחייבות לשקיפותו! 

הסורגים השקופים של אל-סורג מורכבים משני אלמנטים מרכזיים:

  • Clear Bar פסי פוליקרבונט קשיחים עם קצוות משויפים לבטיחות מרבית, היוצרים את הסורגים השקופים.
  • Power Frame מערכת ייחודית אשר מקבעת את הסורג למבנה באופן חזק ובטוח.

בסיסי הסורג עמידים בעומסים גבוהים לאורך זמן ומחוברים בקווים נקיים אל מפתח החלון. פסי הפוליקרבונט מוגני UV, על כן המראה השקוף שלהם נשמר לאורך שנים, הם עמידים בפני כל תנאי מזג האוויר, הם ארגונומיים, בטוחים למגע, בעלי כושר עיכוב בעירה וחזקים במיוחד.

הסורג השקוף הומצא ופותח בשנת 2004 על-ידי קבוצת אל-סורג. ראייה לכך ניתן למצוא בכתבה שפורסמה בעיתון גלובס ב-13 בנובמבר 2005. להבדיל מהחיקויים הקיימים בשוק, אל-סורג עמד בהצלחה בבדיקות מכון התקנים הישראלי עפ"י תקן ASTM F2006 ונבדק במבחני פריצה אלימה והדף.

הסורגים השקופים של אל-סורג, מיוצרים בסטנדרטים בינלאומיים (כיאה לחברה המיישמת פרויקטים בכל העולם) מה שמבטיח שכל סורג שקוף שיוצא מהמפעל עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

בבואכם לבחור מוצר בטיחות למשפחה שלכם, חשוב לבחור מוצר מקורי שעמד בבדיקות מכון התקנים ומותקן ע"י אנשי מקצוע מוסמכים.

מכיוון שפתח חלון הויטרינה מיועד למעבר אדם אנו לא ממליצים להתקין בו סורג שקוף שנפתח מפאת יעילות נמוכה יחסית נגד פריצות (מנגנון הפתיחה הוא נקודת תורפה) ומפאת עלויות גבוהות מאוד של סורג כזה שכן מדובר בשטח חלון גדול מאוד. 

כחברה שמתמחה במיגון זכוכיות משנת 1986 ומיגנה למעלה ממיליון מטרים ריבועיים של זכוכיות. אנו ממליצים ליישם פתרון יעיל ושקוף בשם קליר לוק וידאו הסבר ניתן לראות כאן.

הפתרון מורכב משני חלקים:

  1. תוספת מנגנון נעילה פטנט ישראלי שמתלבש על מנגנון הנעילה הקיים ומוסיף 3 נקודות נעילה במקום אחת בודדת.
  2. ציפוי שקוף בעובי 350 מיקרון מודבק על הזכוכית הקיימת והופך אותה לממגונת בפני שבירה. ראו וידאו להמחשה

 

- קבלו אותנו ברשתות החברתיות -